Poniżej podany jest numer konta bankowego na który można wpłacać środki pieniężne, by wspomóc finansowo Stowarzyszenie LKS "Nysa" Kłaczyna.

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. oddział Świebodzice 58-160 ul. B.Prusa 2-4

Za każdą kwotę serdecznie dziękujemy, a w razie potrzeby Stowarzyszenie wystawi zaświadczenie o wpłaconej darowiznie.
zapowiedź

Sparingi przed nowym sozonem 2016/2017
17.07.2016 Płomień Dobromierz (B klasa świdnicka) 3-6 Nysa Kłaczyna
24.07.2016 Nysa Kłaczyna 2-1 Rataj Paszowice A klasa legnicka
31.07.2016 Nysa 4-0 Dobromierz, Nysa 2-0 Targoszyn, Nysa 2-1 Roztoka Puchar dla NYSY
07.07.2016 Nysa Kłaczyna 2-4 Herbapol Stanowice (A klasa świdnicka)
15.07.2016 Piast Bolków 4-3 Nysa Klaczyna
21.07.2016 liga
Treningi w każdą środę o godz. 19.00 obecność obowiązkowa

Zapraszamy na sparingowe mecze oraz na treningi osoby chętne do gry w naszej drużynie.
Kadra vs Oldboje 2016
Jak co roku na zakończenie sezonu piłkarskiego rozgrywamy mecz Kadra vs Oldboje, w tym roku będzie to 25.06.2016 (SOBOTA) godz. 16.00. Oprócz tego wydarzenia na terenie obiektu odbędzie sie festyn organizowany przez GOKSiR Dobromierz a w programie m.in. występy karate, stoiska z daniami i wypiekami KGW w Kłaczynie oraz atrakcje dla najmłodszych. UWAGA z racji tego ze istnieje duże prawdopodobieństwo że reprezentacja Polski rozegra spotkanie 1/8 na euro 2016 o godz.15.00 będzie można obejrzeć ten mecz wraz z wszystkimi na boisku w Kłaczynie zachęcamy do przebrania się w stroje i gadżety naszej reprezentacji. Zapraszamy wtedy na 15.00 do wspólnego kibicowania

podziękowanie TH-Tech
Klub sportowy Nysa Kłaczyna pragnie podziękować firmie th-tech http://www.th-tech.pl/ ze Świebodzic za zakup siatek na bramki.
Firma TH-Tech specjalizuje się projektowaniem 3D , Frezowaniem CNS oraz 5-cioosiowym w tworzywie, wykonuje również różnego rodzaju usługi.
biuro@th-tech.pl

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!! Zapraszamy inne firmy chcące wspomóc finansowo bądź rzeczowo nasz klub.
z witoszowem
Przegrana na własne życzenie 3-2 (2-2) Spotkanie rozgrywane w deszczu i na bardzo nierównej murawie. Fatalnie rozpoczęliśmy po własnych błędach straciliśmy dwie bramki potem drużyna pokazała charakter doprowadzając do remisu. Niestety słupek i dwie sytuacje sam na sam nie wykorzystaliśmy. My prowadzimy grę lecz gospodarze bardzo groźnie kontrują. Po przerwie spotkanie się wyrównało. Ponownie sytuacja sam na sam i tym razem bez bramki. Wszystko się zemściło kiedy po faulu na 21 metrze bezpośrednio z rzutu wolnego tracimy gola. Ruszamy do przodu ale nic to nie przyniosło i przegrywamy pierwszy mecz na wiosnę. Skład : Brudniak H- DąbrowskiP, Babiarz A, Babiarz N, Radziun A, Andrzejewski P, Hałdaś T, Horodeczny M (80 min Drzewosz K) Łukojć J (85 min Perełka T) Andrzejewski R,Burdzy K
3 miejsce w turnieju
07 lutego na hali w Dobromierzu odbył się turniej Piłki Nożnej. Nysa w bardzo okrojonym składzie wystąpiła i zdobyła trofeum za 3 miejsce.
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Stare Bogaczowice
2. Sokół Kostrza
3. Nysa Kłaczyna
4. Granit Roztoka
5. Płomień Dobromierz

Skład Nysy: Brudniak H- Chryplewicz P, Babiarz N, Burdzy K, Perełka T, Czerwiński R, zawodnik testowany oraz w ostatnim meczu Babiarz A.
Sparingi
21 luty Nysa Wolbromek vs Nysa Kłaczyna
28 luty Nysa Kłaczyna vs Unia Stare Bogaczowice
06 marca Unia Stare Bogaczowice vs Nysa Kłaczyna godz 16.00 sztuczne boisko w Świebodzicach zbiórka w świebodzicach
13 marca liga ODWOŁANA I kolejka brak sparingu
Spotkanie Wyborcze Stowarzyszenia
W Sobotę 16 stycznia 2016 r. o godz. 18.00 na sali w Kłaczynie rozpocznie się Walne Zebranie Czlonków ws wyboru na Prezesa oraz członkow Zarządu klubu sportowego Nysa Kłaczyna na lata 2016-2020 Obecność wszystkich zawodników obowiązkowa. Zapraszamy również sympatyków i osoby które chcą pomóc i dążyć w rozwój naszego klubu.
sala w Dobromierzu
Zapraszamy wszystkich seniorów i juniorów na sale w Dobromierzu w każdy Piątek od godz. 16-18 Mile widziane nowe osoby chcące dołączyć do drużyny.
wyjazzd do Piotrowic
Piotrowice Świdnickie 4-2 (1-1) Nysa Kłaczyna Ostatnia kolejka rundy jesiennej przegraana, w przypadku wygranej Nysa zachowałaby fotel lidera na półmetku rozgrywek a zimuje na 6 pozycji ze stratą 3 pkt do 1 miejsca. Nysa zdecydowanie lepsza a mimo tego przegrywamy. Pierwsza połowa powinna się skończyć 0-4 dla Nysy niestety było 1-1. W sytuacjach sam na sam nie trafiali nasi napastnicy a na domiar złego w bardzo nielicznych sytuacjach pod naszą bramką piłka trafiła w ręke naszego zawodnika. rzut karny wykorzystali gospodarze i było 1-1. Bramkę dla 0-1 dla Nysy strzela Dawid Puć. Druga połowa dobrze się rozpoczęła podobnie jak pierwsza bramka Roberta Andrzejewskiego dała prowadzenie 1-2 dla Nysy. Niestety złe wybicie po jednych z dośrodkowań oraz bramka ze stałego fragmentu zmieniły wynik. Później kolejna sytuacja sam na sam zmarnowana. w 94 minucie tracimy 4 bramkę gdyż Nysa dążyła do remisu. Mecz przegrany przez nie wykorzystanie tylu sytuacji z przodu. Niestety z tyłu również gra pozostawiała dużo do życzenia szczególnie ze stałych fragmentów gry i nie potrzebnych fauli w okolicach 20 metra. Szkoda 3 pkt tym bardziej że tracimy fotel lidera. Ale głowy do góry "WIOSNA będzie nasza" . bo skład jest coraz lepszy i Nysa będzie szukać wzmocnień szczególnie w formacjach obronnych. Skład Nysy: Brudniak H- Babiarz A. Chryplewicz P, Babiarz N, Haldaś T Andrzejewski R (80 min Radziun a) Andrzejewski P, Wysoczański P (60 min Siwy D) Łukojć J (56 min Burdzy k0 Puć D (Migda M) Bartusch R
u siebie z Łażanami
Nysa Kłączyna 0-3 (0-1) Zryw Łażany
Jeden z gorszych meczów Nysy. Większość zawodników przeszła obok meczu a błędy własne spowodowaly że straciliśmy 3 bramki. W pierwszej połowie Nysa miała więcej z gry lecz goście strzelili bramkę z rzutu rożnego po kiksie obroncy. Druga połowa to lepsza gra gości którzy drugą bramkę zdobyli również dzięki kiksie bramkarza z niegroźnej wydawało się sytuacji. Nie był to dzień Huberta, trzecia bramka bezpośrednio z rzutu rożnego padła. Nysa nie była w stanie nawet zdobyć honorowego trafienia. Za dużo własnych nie wymuszonych błędów. Mimo jedynej przegranej na wlasnym boisku nysa po 14 kolejkach zajmuje 1 miejsce w tabeli. Głowy do góry ostatni mecz za tydzień
Tęcza Bolesławice 2-3 Nysa Kłaczyna
Tęcza Bolesławice 2-3 Nysa Kłaczyna (1-2) Dobry mecz z obu stron. Już w 2 minucie dla Nysy bramke zdobywa Dawid Puć kilkanaście minut później jest 0-2 za sprawa rajdu ze środka boiska Przemka Andrzejewskiego. Później gospodarze wykorzystali błąd obrońcy ustalając wynik na 1-2 do przerwy. Po przerwie inicjatywę mieli gospodarze po jednejz akcji było 2-2. Potem cios za cios i Robert po rajdzie z 3 zawodnikami dał Nysie 3 pkt. Tym samym poraz trzeci wskakujemy na pozycje lidera. Sklad Nysy: Brudniak H- Dąbrowski P, Babiarz A, Babiarz N, Chryplewicz P, Hałdaś T, Andrzejewski P, Łukojć J (60 min Migda M) Siwy D (46 min Kucharek S, Radziun A ) Bartusch R, Puć D a już w niedziele w Kłaczynie o 12.00 mecz z ŁażanamiZapraszamy kibiców